O NÁS

Somavedic pomáhá harmonizovat prostředí

Každý touží po klidném, radostném a naplněném životě a hledá, jak se mu co nejvíce přiblížit. Ne vždy je to jednoduché, hledáme ztracené sebevědomí, odvahu udělat pro změnu první krok... Metod a způsobů je několik. My jsme vyzkoušeli Somavedic a díky jeho účinkům jsme se rozhodli, že budeme zkušenosti s ním sdílet dále. Právě proto vznikl ve spolupráci s výrobcem i tento web, kde najdete naše tipy, novinky i nabídku všech modelů.

Somavedic se vyrábí již 16 let na základě zkušeností v oblasti alternativní medicíny (čínské a ajurvédské), léčitelství a na základě vědeckých poznatků z oblasti působení konkrétního nízkoenergetického záření na prostředí a na lidský organismus (frekvenční terapie).

Nejlepším způsobem, jak docílit dlouhodobého zdravotního efektu a fyzické i psychické harmonie, je nastolení trvalého harmonického prostředí, a to především v době spánku. Negativním vlivům je řada lidí vystavena také v rámci svého zaměstnání, kde nejčastěji býváme vystaveni geopatogennímu stresu nebo elektromagnetickému smogu (např. mobilní telefony, počítače nebo elektromotory).

Tím to ovšem nekončí, ale právě začíná. Jakmile se tyto pozitivní vlivy den za dnem posilují, již za několik týdnů a měsíců budete mít i větší odhodlání učinit další pozitivní změny a rozhodnutí ve svém životě. A jaké pozitivní změny to budou? To už je na Vás. Každý je jedinečný. Klíčové je udělat první krok. Držíme vám pěsti!

Seznamte se

TÝM SOMAVEDIC

Irena Holčáková

736 125 819 irena.holcakova
@zenysro.cz

Kristýna Solničková

606 331 183 kristyna.solnickova
@zenysro.cz 

Lenka Kondášová

608 779 707 zivotnipromeny.sro
@seznam.cz


Potřebujete poradit?

NEVÁHEJTE SE NA NÁS OBRÁTIT